Broumovské stěny

Dnes to nebude žádné dlouhé povídání. Adršpach jezdí navštívit spousty českých i zahraničních turistů. Přitom hned o kousek vedle můžete navštívit další krásné místo a nemusíte se tam mačkat jako sardinky. Jsou to Broumovské stěny.

Moc rád se sem vracím. Byl jsem tu již 3x a stále je co objevovat. Tentokrát to bylo ale poněkud náročné. Večer proběhla malá degustace rumu společně s plánováním na druhý den, spát jsme šli o půlnoci, ve 4 hodiny ráno budíček, 30 min na přesun k výchozímu bodu, 2 hodiny chůze s čelovkou a jsme v cíli. Zní to hezky, ale dalo to zabrat.
Odměnou tomu byla nová vyhlídka, která nám poskytla neskutečný výhled do krajiny při východu Slunce. Užívali jsme si každou chvilku. Byla to nádhera.

Když už nebylo co fotit, následovala snídaně na kameni a cesta zpět k autu. Za světla to bylo úplně jiné. Divil jsem se, co všechno jsme museli vystoupat. Možná lepší, když člověk občas neví kam jde 😊

Další zastávka byla v Penny, nákup Lovečáku a rohlíků k obědu v přírodě (klasika), přejezd na Ostaš. Počasí přálo, sluníčko svítilo, tak jsme prošli vše, co se dalo. Z čeho jsem byl zklamán, tak to byl stav lesa. Ještě nedávno to bylo krásné místo, které nyní (stejně jako další místa v ČR) podlehlo kůrovci.
Do západu zbývalo ještě několik desítek minut. Měl jsem čas projít si okolí a nachytat do záběru ještě několik „hvězdiček“.

Vše se podařilo, můžeme se spokojeně vrátit. Byl to náročný, ale super den.
A jak to dopadlo, se nyní můžete podívat vy …